Znajdź lokal
plakatowka

Adres:

  • ul. Hlonda 2
  • 02-972 Warszawa
  • POLSKA

Telefon:

  • 517 269 966 lub 506 422 563

Cafe Plakatówka

    mam nadzieję, że to mi nie zaszkodzia idź z taką kawą, moja babcia robi lepsząszału nie madobrze, dobrze ale pracujcie nadalszczyt najwyższych doznań na płaszczyźnie zmysłów (69 głosów, średnia: 5,00 z 5)
    Loading...Loading...

Pomysł na Café Plakatówka narodził się z potrzeby wypełnienia kulturalnej niszy w tej części Warszawy. Nazwa nawiązuje do pobliskiego Muzeum Plakatu oraz kulturalnych aspiracji lokalu. Jest to sąsiedzka kawiarnia o jasnym przestronnym wnętrzu w którym panuje lokalna, niezobowiązująca atmosfera.

Oblicze Plakatówki zmienia się wraz z porą dnia. Rano można spotkać tutaj sąsiadów na śniadaniu i kawie, a wieczorem grupy przyjaciół grających przy dużym stole w gry planszowe lub oglądających w drugiej, kameralnej sali, wieczorynki i filmy na dużym ekranie. Plakatówka chwali się autorskim wyborem książek, komiksów i bajek, oraz nieustannie powiększającą się kolekcją albumów o plakacie.

Ambicją Plakatówki jest także serwowanie kawy na najwyższym poziomie. Od baristów można się wiele dowiedzieć na temat podawanej kawy, sposobu jej palenia i przyrządzania. Gdy zgłodniejesz spróbuj menu zaprojektowanego przez wieloletniego podróżnika i znakomitego kucharza Włodka Pocenta. Na przekąskę serwuje się pyszny hummus z czarnuszką, a w porze lunchu można posilić się sałatką z mango i rostbefem marynowanym w korzeniach kolendry.

Godziny otwarcia:

  • pon. - niedz.: 09.00 - 22.00

Brak informacji o atrybutach lokalu

Nadchodzące wydarzenia:

  • brak informacji o wydarzeniach