Znajdź lokal
caffe_karma

Adres:

 • ul. Mokotowska 17
 • 00-640 Warszawa
 • POLSKA

Telefon:

 • + 48 22 875 87 09

Coffee Karma

  mam nadzieję, że to mi nie zaszkodzia idź z taką kawą, moja babcia robi lepsząszału nie madobrze, dobrze ale pracujcie nadalszczyt najwyższych doznań na płaszczyźnie zmysłów (2 głosów, średnia: 5,00 z 5)
  Loading...Loading...

Serce Coffee Karmy to kawa

W sercu Karmy mieści się palarnia kawy z tradycyjnym bębnowym piecem. Każdego dnia na oczach naszych Gości wypalamy świeżą porcję kawowych ziaren.

Kawa to nasza duma ! Procesy jej tworzenia udoskonalamy od ponad 10 lat. Dzięki mistrzowskiemu stylowi wypalania i precyzyjnej selekcji ziaren uzyskujemy kawę najwyższej jakości. To ona sprawia, że parzona przez nas kawa zapewnia wyjątkowe doznania smaku i aromatu.

Kawiarnia

Coffee Karma powstała w 2002 roku. To pierwsza w stolicy kawiarnia która może się pochwalić wypalaną na miejscu, świeżą kawą. Znajduje się w jednym z najbardziej urokliwych, a jednocześnie kultowych miejsc na mapie stolicy, jakim jest Pl. Zbawiciela. Wejście do lokalu wraz z ogródkiem pod arkadami usytuowane jest w centralnej części kamienicy pomiędzy ul. Nowowiejską i ul. Mokotowską.
Wnętrze kawiarni wita ciepłą, niezobowiązującą atmosferą. Największe zainteresowanie wzbudza nasza duma- piec bębnowy Probat L5, który niejednokrotnie mylony jest z wielkim młynkiem : )

Nasze ściany umilają pobyt prezentując rozmaite prace tych mniej i tych bardziej znanych artystów. Liczne kanapy, sofy i fotele zapraszają do siebie, by zanurzyć się w nich i odpłynąć na kilka chwil w pośpiechu dnia…

Dla nas życie „kawiarniane” jest mocno związane z kulturą. Każdego miesiąca prezentujemy pracę różnorodnych artystów. Repertuar koncertów, wieczorów poetyckich oraz innych wydarzeń kulturalnych można znaleźć w naszych „wydarzeniach”.

Godziny otwarcia:

 • pon. - pt.: 07.30 - 23.00
 • sob.: 08.30 - 23.00
 • niedz.: 09.30 - 23.00

Brak informacji o atrybutach lokalu

Nadchodzące wydarzenia:

 • brak informacji o wydarzeniach