Znajdź lokal
mleczartnia

Adres:

  • ul. Beera Meiselsa 20
  • 31-058 Kraków
  • POLSKA

Telefon:

  • +48 12 421 85 32

Email:

Mleczarnia

    mam nadzieję, że to mi nie zaszkodzia idź z taką kawą, moja babcia robi lepsząszału nie madobrze, dobrze ale pracujcie nadalszczyt najwyższych doznań na płaszczyźnie zmysłów (2 głosów, średnia: 5,00 z 5)
    Loading...Loading...

Kiedy to miejsce zostało stworzone, właściciele chcieli zatrzymać wszytsko, tak jak było wcześniej. Kiedy znaleźli pod warstwami farby napis – zostawili go. Szanują tajemniczą atmosferę Kazmierza, i chcą mieć w niej swój wkład. Kafejka jest otwarta dla dzieci, psów i kotów, letnie patio po drugiej stronie drogi.

Czas zatrzymany na starych fotografiach przystanął również w magicznych wnętrzach Klubokawiarni „Mleczarnia”, mieszczącej się przy ulicy Rabina Bera Meiselsa 17.

To miejsce, to nie tylko dobrze zaaranżowana przestrzeń, w której każdy stolik i krzesło ma swoją historię. „Mleczarnię” i jej atmosferę tworzą przede wszystkim ludzie, którzy do niej przychodzą. Rano przy wyśmienitej kawie spotkać tu można dystyngowane panie ostrożnie kruszące łyżeczką ciasto z domowych wypieków.

Obok nich głośna grupa młodych ludzi omawiających wspólny projekt, milczący biznesmen na śniadaniu przy porannej prasie i smętny pan.

Ogródek

Nadchodzące wydarzenia:

  • brak informacji o wydarzeniach