Znajdź lokal
owoce_warzywa

Adres:

 • ul. Traugutta 9
 • Łódź
 • POLSKA

Telefon:

 • 502 592 966 lub 508 061 936

Owoce i Warzywa

  mam nadzieję, że to mi nie zaszkodzia idź z taką kawą, moja babcia robi lepsząszału nie madobrze, dobrze ale pracujcie nadalszczyt najwyższych doznań na płaszczyźnie zmysłów (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
  Loading...Loading...

Klubokawiarnia Owoce i Warzywa to 70 metrów kwadratowych dążących do nieskończoności. W kameralnym wnętrzu odbywały się już imprezy dj-skie (zdecydowanie pacyfikowane przez sąsiadkę i siły porządkowe), wystawy, dyskusje, projekcje. Jeśli kogoś nie przeraża jasne wnętrze, bezpośredniość obsługi i ścisk w weekendowe wieczory znajdzie tu swoje miejsce.

Owoce i Warzywa to klubokawiarnia  w dosłownym rozumieniu. Rano kawa i ciepła ciabatta, wieczorem natomiast wcielany jest w życie GS-owski slogan PIWO WINO WÓDKA. Kierowcom polecamy niemieckie wynalazki non-alco: Bionade czy Club Mate.

Od marca przy Traugutta 9 odbyło się kilkadziesiąt wydarzeń w tym wyjątkowe koncerty gdzie niezależni wykonawcy grają otoczeni publicznością, projekcje filmów: m.in. Felliniego i polskiego OFFu, debaty o tematyce lokalnej i społecznej, spotkania z architektami i literatami, showroomy projektantów mody. W OiW grali już m.in. The Burning Hell – kanadyjski zespoł z kultowej wytwórni Rough Trade i wielu innych niszowych artystów z Kanady, Niemiec i Polski. O książkach opowiadał Jacek Dehnel, a projektach budynków m.in. Mirosław Nizio. Dzięki otwartości i bezpretensjonalnej atmosferze klubu spotkamy tu zarówno znanych projektantów mody, czołowych muzyków sceny alternatywnej, awangardowych artystów, dziennikarzy, niebieskie ptaki jak i sympatycznych, dowcipnych, choć czasami zbyt nachalnych lokalnych żulików szukających dziewczyny lub publiki dla swoich występów artystycznych.

Owoce i Warzywa to nie tylko bar i prywatny dom kultury. To także atrakcyjny kram. Pod barem szukajcie m.in. designerskich gadżetów, klasyki filmowej od dystrybutora Mayfly czy zawsze świeżego magazynu TAKE ME. Jeśli wpadnie wam w oko jakiś element wystroju np. lampa lub fotel, nie krępujcie się spytać obsługi o możliwość kupna. Ceny do negocjacji.

Do zobaczenia w Owocach i Warzywach.

Godziny otwarcia:

 • pon. - czw.: 10.00 - 01.00
 • pt. - sob.: 10.00 - 03.00
 • nied.: 12.00 - 01.00

Brak informacji o atrybutach lokalu

Nadchodzące wydarzenia:

 • brak informacji o wydarzeniach