Znajdź lokal
rajzefiber

Adres:

  • ul. 3 Maja 23/3
  • 40-097 Katowice
  • POLSKA

Telefon:

  • 884 905 168

Rajzefiber

    mam nadzieję, że to mi nie zaszkodzia idź z taką kawą, moja babcia robi lepsząszału nie madobrze, dobrze ale pracujcie nadalszczyt najwyższych doznań na płaszczyźnie zmysłów (3 głosów, średnia: 5,00 z 5)
    Loading...Loading...

Rajzefiber to nowy klub na mapie Katowic, usytuowany w miejscu starej miejscówki „Flow”.
Naszą ambicją jest rozwiązanie weekendowych problemów jakże licznej nieco starszej „młodzieży”, która nierzadko staje przed dylematem „gdzie by tu iść w tych Katowicach”….
Efektem naszej pracy jest nieszablonowe miejsce, które będzie odbiegało od dotychczas panującej katowickiej „mody” klubowej….
W Rajzefiber będziecie mogli pobawić się na imprezach z MUZYKĄ, wpaść na ciekawy koncert, zasmakować w przepysznej kuchni, napić się dobrego drinka, zapalić papierosa bez poczucia, że wszyscy dokoła myślą, że szukasz swojej córki lub syna (jeżeli rozumiecie co mamy na myśli).
Rajzefiber to nie tylko niebanalny wystrój i przyjazna atmosfera. Rajzefiber to pomysł na fajny wieczór wśród ludzi takich jak Ty.

Wpadajcie, testujcie, chwalcie, krytykujcie, mamy nadzieję że Rajzefiber to właśnie to, czego Wam w Katowicach brakowało …

Ogródek

Karty płatnicze

Kawa na wynos

Nadchodzące wydarzenia:

  • brak informacji o wydarzeniach